Jak dopadlo testování produktů na úklid od Viledy? Podle recenzí jsou všichni testeři maximálně spokojeni

image
otestováno
Počet recenzí
102
jak jste hodnotili
5
86x
4
15x
3
1x
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 10. 2019
do 31. 10. 2019


Co budete testovat? 

Actifibre mikrohadřík

  • Hadřík z mikrovláken s použitou technologií aktivní absorpce. Dokonale saje, zanechává povrch jemný na dotek. 
  • Jednoduše se ždíme, velmi rychle schne. Nepoškrábe, nezanechává šmouhy/chlupy.
  • Materiál hadříku nevyžaduje použití chemických prostředků.
  • Snadno se udržuje – je možné jej opakovaně prát i v pračce.
  • Rozměr hadříku je 29 × 29 cm.


PUR houbička

  • Revoluční typ houbičky s ergonomickým tvarem.
  • PUR aktivní povrch odstraní zaschlou špínu bez poškrábání povrchu.
  • Ideální pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
  • Balení: 2 ks.
  • Rozměr houbičky je 7 × 2,5 × 11 cm.


                                                        


Hodnocení
102
avatar
Katka
Hadřík na úklid od Viledy najde jistě využití v každé domácnosti, je pevný a vhodný jak do kuchyně, tak do koupelny. Když se namočí, moc dobře se s ním pracuje. Navíc se dá vyprat. Má krásnou fialovou barvu.
příloha
klad Pevnost
klad Savost
klad Čištění beze šmouh
klad Barva
klad Po vyprání už není 100%
avatar
Pavlína
Hadříkem jsem umývala nečistoty v kuchyni a musím říct, že jsem spokojená. Hadřík vše umyl a doma je krásně čisto, líbí se mi, že je hadřík příjemný i na dotek.
klad vše vyčistí
klad nic
avatar
Pavlína
Houbičku jsem využila na mytí nádobí a je opravdu výborná, umyje všechnu zaschlou špínu, což jsem od ní ani nečekala. Mohu jen doporučit a jistě si ji budu pravidelně kupovat.
klad umyje dobře nadobí
klad nic
avatar
Lucie
S hadříkem jsem naprosto spokojená. Funguje přesně tak jak má a doma mám už vyleštěné všechny zrcadla, která se blýskají jako nová :) určitě to není můj poslední hadřík :)
klad Funkčnost
klad Nic
avatar
Lucie
Houbička je výborná. Skvěle padne do ruky a umývání nádobí je jedna radost :) měla jsem možnost tuto houbičku vyzkoušet už dříve a musím uznat, že je o dost lepší, než kterákoliv jiná houbička na nádobí. Vydrží dlouho a nezapáchá.
klad Funkčnost
klad Nic
avatar
Katka
Vileda zelená houbička má prima tvar do ruky, je tak akorát tlustá a dobře ohebná při mytí nádobí. Moc dobře se s ní pracuje. Navíc má krásnou barvu a dlouhou životnost.
příloha
klad Kvalita
klad Ohebnost
klad Barva
klad —-
avatar
Veronika
Hadřík je naprosto úžasný. Nedokážu si bez něj představit umývání zrcadel nebo oken. Není již potřeba žádných leštidel. Přetřu hadříkem od Viledy a žádné šmouhy na skle či zrcadle nejsou...
příloha
klad beze šmouh
klad snadné použití
klad je relativně veliký, takže jsem si ho rozdělila na několik hadříků
klad nic
avatar
Veronika
Houbička je lepší než klasické houbičky, ale znám i lepší a to přímo od Viledy. PUR aktivní povrch vydrží relativně dlouho oproti ostatním houbičkám. O chrániči nehtů čtu poprvé, ale dává to smysl.Odstraňuje zaschlou špínu.
příloha
klad PUR povrch vydrží
klad chránič nehtů
klad ostraňuje dobře zaschlou špínu
klad znám lepší houbičku od Viledy
avatar
jarmila
Actifibre mikrohadřík od Viledy jsem si vyzkoušela moc ráda. hezky se s ním stírají tekutiny a při leštění skleněného nábytku nezanechává šmouhy. doporučuji
klad materiál
klad vlastnosti
klad cena je vyšší
avatar
jarmila
PUR houbičkau od Viledy jsem si ráda vyzkoušela, přinejmenším je lepší než verze INOX. hezky se s ní myje nádobí a čistí varná deska. hrubá strana povrchy nepoškrábe
klad dobře se s ní myje nádobí
klad dobře sedí v ruce
klad nic
avatar
David
Actifibre mikrohadřík Vileda m velice mile překvapil. zejména materiálem, ze kterého je vyrobem. přiznám se k počáteční nedůvěře. ale hadřík skvěle čistí, hodně saje tekutiny a lze ho opakovaně prát
klad materiál
klad barva
klad výborně saje
klad nic
avatar
David
PUR houbička od Viledy poměrně dobře padne do ruky, dobře se s ní myje nádobí i jiné povrchy v kuchyni. hrubá strana skvěle odstraňuje zbytky jídla a hlavně nepoškrábe povrch
klad dobře se s ní myje nádobí
klad nepoškrábe povrch
klad cena
avatar
Hana
tento hadřík patří k těm lepším výrobkům je velice jemný ale hlavně velice účinný. Nepořádek který s ním uklidíte opravdu uklidíte je velmi dobře vidět na první pohled. Nic nenechá a ve s ním veleice dobře smažete. Za mě opravdu super byla jsem maximálně spokojená a vřele všem doporučuji
klad lehkost
klad jemnost
klad lehce se vytírá
klad krásně saje vodu
klad v ruce je příjemný
klad nemám co bych vytlkla
avatar
Hana
Tato houbička je super na silněnší špínu hlavně na zašlé hrnce kde odvedla dobrou práci bez velké námahy. Hrnce zůstaly krásně čisté bez viditelných škrábnců a odřenin. Vřele doporučuji
klad snasdné použití
klad opravdu funguje na hrubší špínu
klad povrh hrnce zustane krásne zachovalý
klad nic nepoškrábe
klad nemám co bych vytkla
avatar
Marta
Hadřík velice dobře utírá a nezanechává šmouhy, po použití jde snadno vyždímat. Rychle schne, ale po schnutí je velice trvdý, na což při používání švédské utěrky nejsem zvyklá. Po uschnutí nezapáchá.
klad rychle schne
klad nenáchává šmouhy
klad suchý je hodně tvrdý
avatar
Marta
Houbička je pevná a ani po delším používání se nedrolí, jako tomu bývá u levnějších houbiček. Drsnější strana dobře čistí i připálené hrnce či pánve, aniž by člověk musel moc tlačit. Houbička jde dobře vyždímat, nezapáchá.
klad myje i připálené
klad dobře jde vyždímat
klad nedrolí se
klad nic
avatar
Marika
Actifibre mikrohadřík od Viledy je skvělý. Po jeho použití nezůstávají žádné mapy a jiné stopy. Ideální na mytí nerezových baterií v koupelně. Hadřík lze prát. Negativa spatřuji ve světlé barvě, takže na hadříku je opravdu vše vidět i po vyprání. Po uschnutí má hadřík tvrdou strukturu, ale nevidím v tom problém, neboť po namočení se opět může použít.
klad univerzální použití
klad žádné mapy na setřeném povrchu
klad skvělé na vodovodní baterie
klad možnost praní
klad světlá barva, na které je vidět vše i po vyprání
avatar
Marika
PUR houbičce od Viledy nelze nic vytknout. Materiál je pevnější než obyčejné houbičky. Ideální na mytí veškerého nádobí včetně choulostivých povrchů jako je teflon. V tom spatřuji její největší výhodu.
klad kvalita materiálu
klad velikost tak akorát
klad použití na telefon
klad nelez nic vytknout, takže snad jen ekologická stopa v podobě zbytečného balení v plastu
avatar
Věra
Actifibre mikrohadřík je výborným pomocníkem pro každou domácnost. Výborně saje a čistí a vydrží dlouhý čas. Dá se prát v pračce. Actifibre mikrohadřík je dalším kvalitním produktem od společnosti Vileda! Spokojenost!
klad výborně saje
klad krásně čístí
klad dá se vyprat
klad nic
avatar
Věra
PUR houbička je opravdu špička na trhu, hlavně po svou dlouhodobou výdrž. Nerozpadne se jako jiné houbičky vyborně saje a čistí různé povrchy. Jsem s PUR houbičkou naprosto spokojená.
klad výborně saje
klad skvěle čistí
klad nic
avatar
Věra
PUR houbička výborně saje a čistí. Vydrží v pořádku dlouhý čas a musím říct, že to je jedna z nejkvalitnějších houbiček na trhu. Rozhodně musím doporučit
klad super výrobek
klad nic
avatar
Věra
Hadřík parádně vyčistí každou nečistotu a vodovodní baterie se po jeho použítí dokonale lesknou. Jeho savá schopnost je vynikající a já musím říct, že jsem s hadříkem velmi spokojen
klad super výrobek
klad nic
avatar
Radka
Děkuji za možnost testování Actifibre mikrohadříku. Z hadříku jsem nadšená. Skvěle leští všechny povrchy kuchyně, vč. přetření indukční desky. Jedinou jeho nevýhodou je nízká savost materiálu.
klad skvěle leští
klad málo saje
avatar
Radka
PUR houbička je doposud nejlepší houbička, kterou jsem doma měla. Využívám na mytí speciálních povrchů - pánvičky, hrnce ... hodně znečištěné kusy nádobí. S houbičkou jsme moc spokojeni.
klad jemný povrch
klad hrubý povrh houbičky
klad líbilo se mi vše
avatar
Eva
Úplně senzační hadřík na otírání linky apod. Velmi dobře saje, takže je povrch hnedka skoro suchý. Hadřík též vydrží dlouho dobu. Jediné co je horší, že dlouho schne. Ale jinak za mě nejelšpí co jsem kdy použila.
klad Výborná savost
klad dlouhá výdrž
klad Dlouho usychá
avatar
Eva
Houbička je z jedné strany celkem normální, ale z druhé strany má silnou drátěnku. Tato drátěnka neponičí háklivé povrchy, ale výborně vyčiští zaschlý hrnec apod. Je úzká, takže se dobře dostanete i do skleničky na víno.
klad drsný povrch
klad úzké provedení
klad možná delší životnost, ale zatím si nejsem jista.
avatar
josef
testoval jsem Actifibre mikrohadřík od Viledy a byl jsem s ním spokojen. při leštění skleněných ploch nezanechává šmouhy, ani nepouští chloupky. zajímavý byl pro ale mě materiál, z kterého je vyroben, protože dobře saje vodu.
klad savost
klad nezanechává šmouhy
klad nepouští chlupy
klad pratelný
klad cena
avatar
josef
děkuji za možnost otestovat dvojbalení PUR houbičky Vileda. houbička je tenčí, ale výborně padne do ruky. hrubá strana skvěle odstraňuje připečené zbytky jídla, ale povrch nepoškrábe. doporučuji
klad nepoškrábe povrch
klad dobře padne do ruky
klad cena
avatar
Jitka
Moc děkuji za testování hadříku Actifibre. Na první pohled mně přišel tuhý, ale jakmile se namočí, krásně zvláční a dobře se s ním pracuje. Je opravdu univerzální a výborný pomocník při úklidu.
klad savost
klad měkkost (po namočení)
klad nic
avatar
Jitka
Kupuji klasické levné houbičky na nádobí, případně na pánvičky apod. ty drátěné. Houbička PUR Active je skvělým "mezistupněm" mezi oběma typy, je krásně měkká a přitom si poradí i se špínou, která se musí drhnout. Za sebe mohu doporučit. Příjemné jsou i 2 ks v balení.
klad funkčnost
klad nic mě nenapadá
avatar
hana
Actifibre mikrohadřík jsem vyzkoušela na oknech, kdy je skvěle vyleštil, ale na povrchu nezanechal ani mastný film, ani šmouhy. další super věcí je to, že je pratelný a dá se opakovaně použít
klad pratelný
klad dobře leští
klad nic
avatar
hana
PUR houbička od Viledy mi vyhovovala více než jejich výrobek Inox. zejména jsem byla spokojená s "drátěnkouů, se kterou jsem mohla drhnout sklokeramickou desku i troubu a bez známek poškrábání. doporučuji
klad nepoškrábe povrch
klad cena
avatar
Hana
Super vecička, skvěle se používá , nenechává šmouhy, jednim tahem vyčistí plochu. Je možnost použít na různé plochy bez poškrábani. Poradi si s nim kazdy
klad Pouziti
klad Kvalita
klad Neni nic co by se nelibilo
avatar
Hana
Houbicka se skvělé využívá při mytí nadobi nádobí. Může se pouzit na veškeré povrchy, nepoškrábe povrch výrobků . Rozhodně se vyplatí koupit tyto houbicky
klad Kvalita
klad Cena
klad Vše se libilo
avatar
Jana
s hadříkem se skvěle pracuje, lze ho použít na všechny povrchy, nenechává po sobě při utírání žádné chloupky. Super je jeho savá schopnost, když vnuk vylil čaj při snídani, byla nehoda snadno a rychle zažehnaná. Hadřík jde i dobře vyždímat, po použiití ho stačí vymáchat, při silnějším znečištění jsem lehce vyprala v mýdle a je zase krásně čistý.Praní v pračce jysem zatím nezkoušela, nebylo to vůbec potřeba, stačí přeprat v ruce nebo vymáchat
klad je hodně savý
klad snadno se vyždíme
klad snadno se pere
klad při běžném utírání ho stačí jen vymáchat
klad nenechává chloupky - nepouští chlopupky
klad nenašla jsem zatím žádné
avatar
Jana
jsem naprosto spokojená a unešená.přiznávám, že když jsem viděla jak je houbička drsná, tak jsem se bála ji použít na sklokeramickou desku -ale po použití jsem moc spokojená - připálená nečistota velmi snadno zmizela, povrch zůstal bez škrábnutí, zkusila jsem tedy i na drahou teflonovou pánev a i ta zůstala bez poškrábání.Houbička je akorát velká do ruky. Jsem s ní moc spokojená
klad tak akorát velká
klad dobře čistí
klad nenechává škrábance ani na sklokeramice
klad zatím jsem nenašla problém
avatar
Nikol
S produkty od viledy jsem byla vždy spokojena takže sem nic jiného ani neočekávala že by nijak neuspokojil očekávání od výrobků, vše super skvělý na všechny povrchy Za mne super a po vyskouseny zůstanu jen u tohoto typu hadříku
klad Super na všechny typy povrchu
klad Žádný
avatar
Nikol
Vždy jsem používala obyčejné houbycky že supermarketu po pár umyti jsem vyhazovala protože byly úplně k ničemu. Takže jsem byla ráda za možnost vyskouset tuto houbu a za mě naprosto parádní Houbicka stále jako nová a to že nádobí meji prakticky několikrát za den Předčila moje očekávání takže za mě opravdu super
klad Nemění tvar po několika umyti
klad Skvělé sedí do ruky
klad Strana na drhnutni vše bez poškrábání
klad Nic
avatar
Michaela
Mikrohandrička od Viledy ma už na prvý pohľad prekvapila nezvyčajnou textúrou. Po jej namočení sa zmenila na handričku, s ktorou som ľahko vyčistila špinavý povrch v kuchyni.
klad možnosť handričku oprať a opätovne ju použiť
klad očistenie nerezového povrchu v kuchyni bez šmúh
klad v suchom stave je handrička na dotyk tvrdá
avatar
Michaela
PUR hubka od Viledy si poradila s mojim špinavým riadom rýchlo a bez zbytočnej námahy. Oceňujem jej anatomické tvarovanie, ktoré je určené presne na riad.
klad tvrdšia časť na očistenie aj ťažko špinavých riadov
klad nemám čo vytknúť
avatar
Michaela
Hadr je opravdu perfektní, krásně leští dlaždice, zrcadla, okna, vše stačí přejet tímto hadříkem a už není potřeba nic dolešťovat, ak jsem to musela dělat dřív. máme dlaždice v koupelně v lesku, téměř všechny přípravky dělaly šmouhy. Tento hadřík opravdu stačí namočit v čisté vodě, otřít a vše se leskne. Takže mi ušetří spoustu práce. Navíc krásně saje vodu. Měla už jsem několik podobných typů, ale tenhle je jednoznačně nejlepší.
klad savost
klad bez stop
klad nic
avatar
Michaela
Je to nejlepší houbička na trhu, vydrží mi vždycky tak desetkrát déle než takové ty obyčejné barevné, vždycky ji vyperu a je jak nová.Nepoškrabe pánve.
klad výdrž
klad smyje zbytky
klad nic
avatar
Miluše
S navlhčeným mikrohadříkem otírám skleněný povrch stolu. Nezanechává čmouhy a stůl se krásně leskne. Hadřík má tu skvělou vlastnost, že z něj nekape voda ani při větším namočení.
klad ošetřené povrchy se krásně lesknou
klad hadřík namočím do vody a je znovu čistý
klad nic nemůžu vytknout
avatar
Miluše
Houbičkou jde velmi dobře odstranit zaschlé jídlo z talířů i hrnců. Umytí s použitím houbičky je snadnější, než s houbičkou "obyčejnou". Houbička správně "padne" do ruky.
klad jednoduchost použití
klad nic
avatar
Kateřina
Na nábytku nezanechává chlupy ani mokrou stopu. Dá se použít na mytí zrcadel. Při mytí oken jsem použila na sklo i na plast. Dobře se ždíme. Hadřík snesl vyprání v pračce beze změn.
klad jedním hadrem umytá skříň se zrcadly
klad nic
avatar
Kateřina
Houbičkou jsem myla veškeré nádobí. Bez poškrábání umyje keramický hrnec i teflonové pánve. Dobře myje i skleněné nádobí na zapékání. Připečené umyje, ale nepoškrábe. Nedrolí se v ruce.
klad dobře se drží -je akorát do ruky
klad nic
avatar
Hana
S mikrohadříkem se velmi dobře pracuje. Vše snadno a dokonale umyje, aniž by cokoli poškodil. Po vyprání v pračce jsem ho použila na obrazovku televize. Ta byla během chviličky krásně vyleštěná a bez jediné šmouhy. Produkt mohu vřele doporučit.
klad Výborný materiál
klad Snadná údržba
klad Skvělé výsledky
klad Nic
avatar
Hana
Houbička má skvělý tvar, dobře se s ní pracuje. Dokáže snadno odstranit i odolné nečistoty, aniž by se cokoli poškrábalo. Dobře funguje např. na sklokeramickou desku. Údržba je snadná a vydrží dlouho v dobrém stavu.
klad Praktický tvar
klad Snadná údržba
klad Vhodná i na citlivé povrchy
klad Trvanlivost
klad Nic
avatar
Ľuboš
Houbičku by jsem moch jen doporučit. Hodně krát jsem měl problém umýt přischnutú špínu a když to bylo na teflonovém nádobí tak jsem nemoch použít áni drátenku aby jsem ho náhodou nepoškrábal. A s touhle houbičkou šlo všechno a jedným tahem dolů. A navíc se supr drží v růce. Určíte jí můžu doporučit i známym a i rodine
klad Pekfektné se drží
klad Skvělé se s ní umýva
klad Žádné
avatar
Ľuboš
Skvělé saje vodu a výborně se s ní utírá a aj umýva. Je výborná na prach a jak na mokro tak je skvělá i na sucho. Když s ní umývám tak se vůbec nepráší. Nemám víc co dodat
klad Že saje vodu
klad Perfektné se s ní utíra
klad Záporný nemám nic
avatar
Květoslava
Mikrohadřík mě velmi překvapil svou savostí. Použila jsem jej k mytí oken i keramických obkladů. Hadřík nezanechává šmouhy a stačí opravdu jen malá kapka saponátu. Děkuji za testování. Hadřík určitě doporučuji .
příloha
klad Savost, příjemná měkkost při namočení, nedělá šmouhy,
klad -
avatar
Květoslava
Houbička je opravdu výborná v tom, že odstraní i hrubou nečistotu a hlavně nepoškrábe povrch, takže je vhodné použít ji i na jemný povrch. Je anatomicky tvarovaná a dobře se drží v ruce. Použila jsem ji na sporák a také na obklady v kuchyni. S hadříkem jsem velmi spokojená.
příloha
klad Tvarovaná k dobrému úchytu do ruky, má drsný povrch, ale nepoškrábe ani jemné a teflonové nádobí.
klad -
avatar
marcela
Skvělý pomocník na (téměř) všechny povrchy, neocenitelný při mytí oken, skleněných vitrín, porcelánových předmětů, kuchyňských skříněk, zrcadel, dveří ..Vyzkoušela jsem svědomitě, několikrát - přednost výrobku je i jistá nevýhoda a tou je silná návykovost, je totiž radost vycídit, ihned vidět perfektní výsledek, který přetrvává i na sklech auta delší dobu. Bez námahy. Bez šmouh. Možná by stálo za úvahu upozornění na obale o výhodnosti při mytí oken. A jen tak mimochodem, název hadřík, byť mikro, tak trochu výrobek dehonestuje. Jsem velmi spokojená s kvalitou i cenou.
klad perfektní vlastnosti
klad hadřík v názvu
avatar
Drahomíra
Houbička opravdu jemně odstraňuje špínu. Použila jsem ji na umyvadlo, vanu, obklady a dlažbu. Také je vhodná na dřez, plastový zahradní nábytek a rámy oken po jejich výměně. Můžu jen doporučit a ještě hodně takových dobrých pomocníků.
klad dobře se drží
klad pěkně se s ní pracuje
klad může se přitlačit
klad -
avatar
marcela
Velice účinná houbička, bez námahy odstraní i zašlejší špínu a připáleniny z pánví, hrnců, pekáčů, poklic, poradí si s mastnou troubou, zacákaným sporákem i křehkým porcelánem. Cena optimální. ..
klad výsledný efekt viditelný ihned
klad zcela bez námahy
klad žádné porušení jakéhokoliv čištěného povrchu
klad barva
avatar
Jitka
Jsem mile překvapena jak se z houbičkou účinně a bez škrábanců pracuje, manžel mi koupil nové nádobí a nesmí se poškrábat,takže jsem je vyzkoušela a krásně vše umylo bez poškození super už budu kupovat jen tuto
klad Že jsou akorát do ruky
klad Dvě v balení
klad Účinnost
klad O
avatar
Jitka
Vše na co jsem sáhla hadříkem se leskne, leštila jsem skla, myla baterie vodovodní, okna jsou jak alabastr zrovna se to testování šiklo, zrcadla úplně svítí určitě doporučuji
klad Vícero použití
klad Účinnost
klad O
avatar
Jitka
Super pomocník při mytí hrnců a pánví. Opravdu odstaní usazeniny na pánvi a po opláchnutí zůstává houbička čistá Všem v rodině jsem houbičku již doporučila a chválu budu šířit dál.
klad snadné použití
klad není co hanit
avatar
Lenka
Hadřík jsem otestovala na nejrůznějších místech v bytě. A nejvíce mi překvapil, jak krásně umyl indukční desku. Jako úplně největší plus hodnotím velkou nasákavost hadříku. Určitě stojí za to vyzkoušet.
klad nasákavost
klad velikost
klad velká funkčnost
klad vše ok
avatar
Lenka
Houbičku jsem využila na mytí nádobí převážně teflonových pánví, skvěle je umyje a neponičí je. Houbička má pěkný design a velikost ideální, vejde se i do skleničky od vína. Určitě je houbička lepší než obyčejná, není ji co vytknout.
klad velikost
klad povrch houbičky
klad vše ok
avatar
Jana
Hned při prvním použití, jsem byla mile překvapena,že výrobek splnil moje očekávání.Opravdu má všechny vlastnosti,které udáváte. Hlavně ocenuji,že hadřík nedělá žádné šmouhy.
klad Dokonale saje
klad Nedělá šmouhy
klad Dobře se pere a rychle usychá
klad Žádné
avatar
Jana
S houbičkou jsem velice spokojena,příjemně se drží a má správný tvar. Pěkně drží v ruce, takže houbička nikde neuskakuje ani neujiždí. Její hrubší povrch rychle odstraní špínu a nepoškrábe povrch. Ideální na pánvičky,pracovní desky .
klad Ocenuji správný tvar a příjemné držení
klad Nepoškrábala žádnou plochu,kterou jsem umývala
klad Žádné
avatar
Zuzana
Hadřík je výborný, když děti rozlily vodu na stole, hezky ji nasál, žádné velké kapky po utření. Taky z něj ukapávala voda míň než z ostatních hadříků, když jsem ho nesla plný vody vyždímat.
klad Savost
klad Drží tekutinu
klad Když je vlhký, je příjemný na dotek
klad Když je suchý, je hodně tvrdý, takže přes uschnutím je potřeba vytvarovat, ať se dá dobře skladovat
avatar
Zuzana
S houbičkou jsem spokojená, pánvičku umyla výborně. Osobně mi vyhovuje i její větší rozměr, třeba na skleničky, které mají užší dno a ruka se tam nedostane.
klad Velikost
klad Kvalitní čistící schopnost
klad Nic mě nenapadá, houbička mi přišla podobná jako jiné kvalitní houbičky
avatar
Pavlína
S mikrohadříkem jsem nadmíru spokojená, při čištění oken, zrcadel po vyždímání nezanechává žádné mokrá stopy. Také jsem s ním čistila kuchyňskou linku a obklady i na koupelně a vodovodní kohoutky stačí otřít vlhkýmým hadříkem a jsou krásně vyleštěné, to samé i kliky. Mohu jen doporučit, zatím to je pro mě nejlepší úklidový výrobek
klad jednoduhý úklid
klad nemám k tomu žádné výhrady
avatar
Aneta
S houbičkou PUR Active se velmi dobře umývá nádobí. Nejlépe se to pozná při umývání pánviček, plechů a zapékacích nádob. Nedám na ni dopustit a rozhodně můžu všem jen doporučit.
klad snadné použití
klad pěkně padne do ruky
klad skvělý pomocník
klad nic
avatar
Aneta
Actifibre mikrohadřík je skvělý pomocník. Používám ho každý den při úklidu kuchyně po vaření. Krásně stírá plochy kuchyňské linky. Nezanechává po sobě žádné šmouhy. A když už mi přijde, že ho jen tak nevypláchnu, dám ho do pračky a je opět zase jako nový. Rozhodně doporučuji!
klad nezanechává šmouhy
klad skvělá savost
klad rychleschnoucí
klad nic
avatar
Kateřina
Absolutně super! Neda se vůbec srovnávat s houbičkama, co jsem používala doteď. Drsnější strana krásně vydrhla sklokeramiku jen vodou a jindy se s tím nadřu. Za celý týden jsem na drátěnku ani nesáhla.
klad Drsnější strana
klad Tvar
klad Mohla by být tlustější
avatar
Kateřina
Hadřík jsem testovala při velkém uklidu o víkendu. Skvěle si poradil se všemi povrchy v bytě - od kuchyně po koupelnu včetně oken. Na konci dne jsem ho hodila do pračky a je jako nový.
klad Všestranný
klad Pratelný
klad Dobra savost
klad -
avatar
Jitka
Další skvělý pomocník v domácnosti. Využití na běžné otírání pracovní plochy kuchyňské linky. Nebo při úklidu v koupelně. snadno se udržuje čistý a vše kde jsme hadřík použili je beze šmouch.
klad dobrý pomocník
klad lehká údržba
klad není co hanit
avatar
Pavlína
jednu houbičku používám na mytí nádobí jsem s ní spokojená, s druhou jsem čistila odklady kolem kamen a troubu kde jsem použila prvně hrubší stranu a potom setřela druhou stranou , splnilo to moji úklidovou představu
klad hodnotím kladně
klad nenašla jsem nic na co bych si mohla stěžovat
avatar
Alena
Tento mikrohadrik musim velice pochválit.Moc krasne a prijemne se s nim utiraji necistoty.Hadrik dokaze nasat hodne vody.Nezanechava smouhy na sklenenem povrchu.Hadrik je vhodny na vsechny povrchy.Chci moc pochvalit material ze ktereho hadrik je.klasického mikrohadriku se mi neprijemne zadrhava kuzicka okolo nehtu, u tohoto ne.Material je na omak opravdu velmi prijemny.
příloha příloha
klad Material
klad Funkcnost
klad Žádný
avatar
Alena
Pur houbicku musim moc pochvalit.Je velice kvalitni.Tvar je podlouhly a malinko zahnuty, hezky pasuje do ruky.Material je Moc molitanu, ale ne jako u klasickych houbicek, ale je hrubsi.Což je uplne idealni při myti necistot.Hruba strana houbicky ucinne čistí větší špínu, jako je treba na panvi. Panev houbicka neposkrabe, takze se muze pouzivat treba i na teflon.Houbicku pouzivam asi 14 dnu dost intenzivne a tvar je porad stejny. Vsem doporucuji a ja uz budu pouzivat jen tento typ houbicky.
příloha
klad Tvar
klad Material
klad Myci vlastnosti
klad Vse je ok
avatar
Věra
Naprostá spokojenost s mikrohadříkem,použila jsem ho na mytí oken a s výsledkem jsem zcela spokojená.Dobrá savost,nepouští žádné chloupky na rozdíl od těch které jsem používala a okna byla krásně umytá bez šmouh.Vřele doporučuji!
klad savost,nepouští chloupky
klad nenašla jsem nedostatky
avatar
Věra
Použila jsem na mytí keramické desky na sporáku,trouby a pánví.Velmi dobře se s ní pracuje,je přesně vytvarovaná na držení v ruce.Výše zmíněné plochy se krásně vyčistily,samozřejmě bez škrábanců.Vřele doporučuji!
klad savost
klad tvarování
klad účinnost
klad nenašla jsem nedostatky
avatar
Alžběta
jsem opravdu mile překvapena, s houbičkou čistím mrkev, brambory, myju hrnce , utíram nečistotu a to bez jakékoliv námahy . všem mým známým a přátelům vřele doporučuji
klad rychlý úklid
klad žádné zápory
avatar
Věra
Byla jsem naprosto spokojená, mikrohadřík nezanechá žádné šmouhy, ani povrch nepoškrábal. Má dokonalé sací schopnosti. Použila jsem ho bez chemických přípravků, prala jsem ho i v pračce a zůstal nezměněn. Snadno šel vyždímat a rychle uschl. Mohu jen vřele doporučit.
klad n
klad ž
avatar
Věra
Díky svému tvaru se houbička velice pěkně drží. Odstranila i zaschlou špínu, aniž by poškrábala povrch nádobí. Umyla jsem s ní i sklokeramickou desku a paráda. Vřele doporučuji.
klad m
klad n
avatar
Věra
Výborný hadřík od Viledy, který perfektně saje a nezanechává nevhodné šmouhy. Povrch je za chvilku suchý. Používám v kuchyni na všechny povrchy a také v obýváku na prosklený stůl a obývákovou stěnu. Nechá se vyprat v pračce a cena je suprová. Všem mohu vřele doporučit.
příloha
klad Savost
klad nezanechává šmouhy
klad jednoduchá údržba
klad praní v pračce
klad vhodnost na různé povrchy
klad Nic jsem nenašla.
avatar
Věra
Houbička Pur Active skvěle padne do ruky a hravě se s ní myje nádobí. Jemná drátěnková strana nepoškrábe povrch a skvěle odstraní nečistoty. Líbí se mi, že jsou v balení rovnou dvě houbičky. S houbičkou jsem velice spokojená.
příloha
klad Šetrné mytí
klad Snadné odstranění nečistot
klad Nepoškrábe povrch
klad Její tvar
klad Počet ks v balení
klad Nic jsem nenašla.
avatar
Miroslava
Vileda Actifibre mikrohadřík splnil moje očekávání - dokonale saje, rychle schne, nezanechává šmouhy, čištěný povrch nepoškábe. Oceňuji, že nemusím používat žádné chemické prostředky. Výborně se s ním leští obklady, zrcadla i okna. Hadřík opravdu stačí namočit v čisté vodě, vyždímat a otřít povrch. Mohu všem doporučit.
klad savost
klad rychleschnoucí
klad bez šmouh
klad nepoškrábe
klad 0
avatar
Miroslava
Vileda Pur Active houbička Teflon - po vyzkoušení této houbičky jsem se přesvědčila, že se s ní výborně čistí teflonové pánve bez poškrábání povrchu. Zkoušela jsem s ní vyčistit i sklokeramickou desku na sporáku a výsledek byl výborný. Dlouho vydrží oproti klasickým houbičkám a má dobrý tvar do takakorát ruky.
klad výborně čistí
klad nepoškrábe
klad dlouho vydrží
klad 0
avatar
Jitka
Úplně nejlepší houbička, kterou jsem kdy měla. Její tvar krásně padne do ruky a abrazivní strana nepoškrábe, ale perfektně vydrbe všechnu špínu. Používám i do koupelny a dcerce na drahé sportovní boty.
klad s
klad s
klad ž
avatar
Jitka
Na hadřík jsem byla opravdu zvědavá, přece jen je to "pouze" hadřík do kuchyně. Ale je opravdu skvělý, už jen proto, že se krásně lehounce ždíme a vůbec nesmrdí. Po dvou dnech užívání jsem koupila další tři balení.
klad s
klad p
klad p
klad ž
avatar
Lenka
Tento hadřík je nejlepší, jaký jsem kdy vyzkoušela. Po namočení krásně změkne, veškeré nečistoty a vodu setře jedním tahem a hlavně nezanechává vůbec žádné šmouhy ani na lesklém povrchu jako jsou kachličky nebo indukční deska. Ideální také na leštění oken nebo zrcadla. Budu kupovat stále dokola a už nechci jiný.
klad Nezanechává šmouhy
klad Nepouští chlupy
klad -
avatar
Lenka
S touto houbičkou jsem naprosto spokojena, nikdy jsem neměla lepší. Má ergonomický tvar, takže se moc dobře drží v ruce. Povrch je na dotyk hrubý, ale nádobí ani varnou desku opravdu neposkrábe. Houbičku používám každý den a nemá žádné známky opotřebování. Budu kupovat stále dokola.
klad Ergonomický povrch
klad Nepoškrábe
klad Dlouho vydrží
klad -
avatar
Hana
Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost mikrohadřík vyzkoušet. Konečně můžu každé ráno umýt zdcadlo bez jediné šmouhy. O věčně ohmatané lednici, na které je vše vidět, po dětech ani nemluvím. Vyzkoušela jsem hadr na zrcadla, okna, troubu, topení atd.. Za mě můžu říct super věc! Musím si dokoupit další na střídačku, když se bude tento prát. Již jsem doporučila známým a též si ho chválí.
klad Nezanechává šmouhy na zrcadle ani nerezu
klad Dá se vyprat
klad Snad jen by mohli být dva v balení
avatar
Hana
Houbička mě překvapila svou hrubostí na horní straně. Poprvé jsem se bála vyzkoušet jí na sklenících, aby se nepoškrábaly. Zkusila jsme to na starším kousku. Byla jsem mile překvapená, že nebyl na sklenici žádný viditelný škrábanec. Vyzkoušela jsem i na zaschlé pávne, které do myčky nedávám. Byla jsem s houbičkou velmi spokojená. Rozhodně bych je doporučila.
klad Bez poškrábání si poradí s připaleninou bez odmáčení
klad Dobře se drží, není to žádná vysoká mega houna
klad Nemám výhrady
avatar
Jana
Na PUR houbičce oceňuji hlavně její "drsnou" část, která nepoškrábe ani jemné povrchy nádobí. Houbička pěkně pění, někdy využiji její neobvyklý tvar k vyčištění uzoučkých míst, kam bych se s běžným rohem houbičky nevešla. Celkově je houbička spíš velká, což může být pro někoho výhodou (např. pro mého muže), pro mě je to spíš nevýhoda, stačila by mi o něco menší.
příloha příloha
klad neškrábe
klad trošku větší na mé malé ruce
avatar
Jana
Hadřík Actifibre je skvělým pomocníkem do domácnosti. Jedním tahem si poradí s běžnou nečistotou a povrch je pěkně lesklý a beze šmouh. Hezky saje a velmi rychle schne. Myslím, že budu kupovat, protože je opravdu užitečný a šetří mi čas.
příloha příloha
klad jednoduchost použití
klad lesk po použití
klad nic
avatar
Irenka
Hadřík je hezky pevný. Drží tvar, vyzkoušela jsem na mytí oken i leštění zrcadel. Vhodný i na všechno mytí. Vyprala jsem v pračce a je jako nový. Určitě doporučuji pořídím si další
klad savost
klad pevnost
klad nic
avatar
Irenka
Tyto houbičky jsem již v minulosti zkoušela a můžu jedině doporučit. Skvěle padnou do ruky. Drží tvar, nezapáchají. Vhodné na mytí nádobí. Já jednou myji nadobí a druhou používám na mytí sklokeramické desky.
klad velikost
klad tvar
klad nic
avatar
Petra
Skvely pomocnik na sklo a kachličky, dobre se mi s ním myly okna. Nedela cmouhy a uz nepotrebuje zadne dalsi saponaty, je super! Tomuto hadriku budu nadale verna.
klad vse skvele
klad NIC!!!
avatar
Petra
Parádní houbicky, ktere narozdil od tech od vietnamců vydrzi hrozne dlouho a netreba je po tydnu pouzivani vyhazovat. Jsou pevne, jar na nich dlouho peni a mi skvele padnou do ruky.
klad dlouho vydrzi
klad NIC!!!
avatar
Petra
tento hadrik jsem neznala a moc se mi nezdalo, ze nemusim pouzivat okenu, ale presvedcil me, je uzasny, hlavne myti oken je najednou zabavou, kterou jsem predtim nenavidela. Ted uz jedine Vileda!
klad neni treba okeny
klad nejde v obchode sehnat
avatar
Petra
Tyto houbicky se mi osvedcily, predevsim na myti panvi a plechu, dobre drhnou jejich hrubou stranou. Lze je pouzivat i na klasicke nadobi a mi uz ted zdobi drez druha houbicka.
klad vydrhnou starou spinu
klad nejde v obchode sehnat
avatar
Ondřej
Za tento hadřík mě pochválila hlavně žena, která perfektně vyhovuje. Já jim zkusil vyleštit vnitřek auta, palubí desku a taky veliká spokojenost. Nedělá čmouhy a netřeba používat leštěnky.
klad je super
klad nic jsem nenašel
avatar
Ondřej
Houbičky patří do kuchyně a kuchyňského dřezu. Jsem skvělé, dostatečně veliké a mi sedí, že nejsou široké do ruky, prostě akorát. Stará špína nemá šanci!
klad dobrý tvar
klad nic jsem nenašel
avatar
Martina
Měla jsem možnost vyzkoušet houbičky na nádobí Vileda. Houbičky jsou mírně větší než klasické co používám, ale jak jsem zjistila při mytí nádobí, je to jejich výhoda! Umyje to rychle větší plochu, krásně nasaje prostředek na mytí nádobí nebo i prostředek na čištění koupelen. Zkusila jsem, obě houbičky co byli v balení na vše, co mi přišlo pod ruku. Ani naši sklokeramickou varnou desku nepoškrábali! Za sebe můžu říct, nejvyšší spokojenost co může být, jiné houbičky už kupovat nebudu!
klad umyje rychle větší plochu bez problémů
klad krásně nasaje mycí prostředek
klad nic nepoškrábe
klad vše v pořádku
avatar
Martina
Další, pro mě revoluční novinkou byl mikrohadřík Vileda actifibre. Nevěřila jsem svým kamarádkám, jaký je to zázrak. Krásně saje, žádné šmouhy nedělá, je hebký a lze jej snadno vypláchnout. Navíc co mě překvapilo je, že se dá vyprat v pračce.
klad Hadřík je hebký, žádný tvrdý materiál
klad Překvapení, že se dá opakovaně prát
klad Nedělá šmouhy!
klad vše v pořádku
avatar
Tereza
Hadřík se mi velmi osvědčil nejen v koupelně,ale i v kuchyni.Má vynikající savost a nemusejí se používat žádné chemické prostředky.Výborně vyčistí jak zrcadla,tak i keramické dlaždičky.
klad savost
klad bez chemie
klad rychlé vyčištění
klad vše v pořádku
avatar
Tereza
Tato PUR houbička je nejlepší houbička,kterou jsem kdy měla.Používám ji na nádobí a na linku,nečistoty okolo sporáku a stále drží jako nová.Nemusí se na ni moc tlačit a přesto je vše dokonale čisté.
klad univerzálnost
klad dlouhá životnost
klad snadné čištění
klad vše v pořádku